Výrobce produktu

Přidání nového výrobce

“Výrobci” se nacházejí v levém sloupku administrace pod záložkou “E-shop”. V tomto nastavení lze ručně vytvořit nového výrobce a editovat již existující.


Výrobce může být veřejný a zobrazovat se například v detailu produktu nebo jej lze skrýt a používat pouze pro interní účely. Zákazníkům lze rovněž umožnit filtrování produktů podle výrobce. Odkaz na výrobce je možné přidat do menu, do generovaného rozcestníku s logy, do seznamu výrobců nebo vytvořit odkaz na stránku výrobce v obsahu. 


Stránka výrobce je produktová stránka obsahující veškeré zboží od tohoto výrobce doplněná o popis a volitelně i logo v záhlaví. 


Výrobce lze rovněž použít jako podmínku pro vytvoření slevového kupónu
(Např. sleva 20% na všechny produkty vybraného výrobce).


Kliknutím na tlačítko “Přidat výrobce” zobrazíte formulář s nastavením. V SEO nastavení uveďte nadpis, který se bude zobrazovat v záhlaví produktové stránky výrobce. Titulek se bude zobrazovat v záložce prohlížeče na stránce výrobce (např. název: “Adidas”, titulek: “sportovní móda”.)


Logo nahrajte v rastrovém formátu (.jpg, .png) kliknutím na tlačítko “vybrat obrázek”.Název odkazu v menu a jeho rewrite slouží pro vygenerování odkazu na stránku výrobce
(např. www.****.cz/jmeno-vyrobce).


Při založení nového veřejného výrobce je vhodné vyplnit popis stručnými informacemi o této značce a nahrát logo, které lze rovněž zobrazit například v detailu produktu. 


Alias výrobce vyplňte tehdy, pokud chcete zákazníkům uvádět jiný název výrobce, než používáte v administraci. Priorita ovlivňuje řazení výrobců v menu. Výrobci s nejvyšší prioritou jsou na prvních místech. 


Přiřazení výrobce pro produkt

Výrobce lze individuálnímu produktu nastavit v základním nastavení produktu nebo pomocí hromadné akce výrobce


Pro použití hromadné akce "výrobce" označte zaškrtnutím vybrané produkty a klikněte na tlačítko akce pod výpisem produktů. Jak fungují hromadné akce s produkty.