Výrobce produktu

Přidání nového výrobce

 1. Správce výrobců se nachází v E-shop / Výrobci.
 2. Klikněte na tlačítko Přidat výrobce v horním menu.​ 3. Logo výrobce lze nahrát v rastrovém formátu (.jpg, .png) kliknutím na tlačítko Vybrat obrázek.
   


 4. SEO nastavení uveďte Nadpis (H1), který se bude zobrazovat v záhlaví produktové stránky výrobce. Titulek se bude zobrazovat v kartě prohlížeče na stránce výrobce. Nastavení lze doplnit i o další SEO prvky jako klíčová slova a popis obsahu. 5. Vyplňte Název odkazu v menu, který se použije v případě, kdy výrobce umístíte do některé navigace. Pokud není vyplněn, použije se H1.

 6. Rewrite stránky slouží pro vygenerování odkazu na stránku výrobce (např. www.****.cz/jmeno-vyrobce). Stránka výrobce je produktová stránka obsahující veškeré zboží od tohoto výrobce doplněná volitelně o popis výrobce a logo v záhlaví.  7. Volitelně vyplňte Popis stručnými informacemi o výrobci. Popis lze zobrazit na stránce výrobce.  Náhled stránky výrobce:


 8. Vyplňte hlavní Jméno výrobce. Alias výrobce vyplňte tehdy, pokud chcete zákazníkům uvádět jiný název výrobce než používáte v administraci.  9. Priorita ovlivňuje pořadí výrobců v menu a seznamech. Výrobci s nejvyšší prioritou budou na prvních místech. Prioritu zadejte číslicí. 

 10. Výrobce může být veřejný a zobrazovat se zákazníkům nebo ho lze skrýt a používat pouze pro interní účely v administraci. Odkaz na veřejného výrobce je možné přidat do navigací, do filtrů zboží, do automatického rozcestníku s logy, do seznamu výrobců nebo vytvořit odkaz na stránku výrobce v textovém obsahu. 11. Přidání nového výrobce potvrďte kliknutím na tlačítko Uložit.


Filtrování produktů dle výrobce

Filtrování dle výrobce je automaticky generováno na základě nastavení jednotlivých výrobců v E-shop / Výrobci. Po přiřazení veřejného výrobce vybranému produktu se bude tento produkt zobrazovat po zvolení výrobce ve filtru zákazníkem.

 


Přiřazení výrobce pro produkt

a) V editaci produktu

 1. Najeďte kurzorem na ikonu editace produktu a vyberte záložku Produkt. 2. Možnost výběru Výrobce se nachází v sekci Produkt.


b) Hromadná akce Výrobce

Pro přiřazení výrobce většímu množství produktů najednou lze použít hromadnou akci Výrobce. Ta se nachází v sekci hromadných akcích pod výpisem produktů v E-shop / Produkty

Více o fungování hromadných akcí se dozvíte v návodu: Jak fungují hromadné akce s produkty.

Příklad použití hromadné akce Výrobce:​​