Velikostní tabulky

Velikostní tabulky se zobrazují v detailu produktu jako odkaz na vyskakovací okno nebo jako samostatná záložka (dle struktury webu). Do velikostních tabulek lze vkládat téměř jakýkoliv obsah pomocí rozšířeného editoru obsahu (např. editovatelné tabulky, obrázky, videa, odkazy apod.). 


Příklad vyskakovacího okna s velikostní tabulkou:


Příklad záložky s velikostní tabulkou v dolní části detailu produktu:


Nová tabulka velikostí

  1. Velikostní tabulky se nachází v menu E-shop / Tabulky velikostí.
  2. Novou tabulku vytvoříte kliknutím na tlačítko Nová tabulka v horním menu.  3. Velikostní tabulku pro přehlednost pojmenujte. 
  4. Volitelně pojmenujte i název tabulky zobrazený v detailu produktu (nechte prázdné, pokud chcete zobrazovat výchozí název "Velikostní tabulka").
  5. Při vytvoření nové tabulky se načte vzorová tabulka, kterou si lze upravit dle potřeb nebo odstranit a vytvořit novou. Pokud již máte tabulku ve formátu .jpg nebo .png, lze ji nahrát jako obrázek.


Přiřazení velikostní tabulky produktům

Po vytvoření tabulky ji lze připojit k vybraným produktům jednotlivě v nastavení produktu nebo hromadně většímu množství produktů pomocí hromadné akce Tabulka velikostí. 

a) V detailu vybraného produktu

Přiřazení vel. tabulky se nachází v editaci vybraného produktu na záložce Produkt.b) Použití hromadné akce Tabulka velikostí

Tabulku lze přiřadit více produktům najednou pomocí hromadné akce Tabulka velikostí.
Jak fungují hromadné akce s produkty.c) Produkty lze připojit i v nastavení velikostní tabulky

V editaci tabulky na záložce Produkty klikněte na tlačítko Výběr produktů a zaškrtnutím vyberte vybrané produkty. Lze připojit i produkty ve schránce.