Slevové kupony

Slevové kupóny může zákazník využít při dokončování objednávky pro získání dané slevy. Kódy lze generovat automaticky nebo zadat vlastní. Je možné určit, zda má kód být použitelný opakovaně nebo zda se má po použití deaktivovat. Kupóny mohou být aplikovány na konkrétní produkt, celou kategorii nebo na sortiment vybraného výrobce.


Vytvoření slevových kuponů

Nastavení “Slevové kupony” se nachází v levém menu editoru pod záložkou “E-shop”.


Nové kupony lze přidat kliknutím na tlačítko Vytvořit nové kupony.
Kliknutím na ikonu editace vedle kódu kuponu můžeme editovat již existující.


V úvodním nastavení zvolíme, zda se kupón bude vztahovat na veškerý sortiment e-shopu nebo jen vybrané produkty, sortiment vybraného výrobce nebo konkrétní kategorii. 


Generování náhodných kódů


Vlastní kódy

Chceme-li zadat svůj vlastní kód, políčko necháme volné a kód zadáme do vstupního pole.


Nastavení slevy

Výši slevy definujeme v nastavení. Můžeme využít procentuální slevu nebo přesnou hodnotu v Kč, která bude odečtena od ceny zboží.


Platnost kuponů

V tomto nastavení určíme, zda mají být kupony časově neomezené nebo jestli mají být automaticky deaktivovány systémem po vypršení stanovené doby. Možnost zaškrtnutí políčka kupon lze používat opakovaně lze využít, pokud požadujeme, aby kupon šel aplikovat i u budoucích objednávek konkrétního zákazníka.


Kupony omezeny na vybranou kategorii

Slevové kupony lze omezit na vybranou kategorii zadáním části názvu do vstupního pole a vybráním příslušné kategorie z rozbalovací nabídky. Chceme-li rovněž připojit také všechny podkategorie, zaškrtneme políčko
Připojit také všechny podkategorie.