SizeID.com - velikostní tabulky


Služba Sizeid.com usnadní Vašim zákazníkům výběr správné velikosti oblečení pomocí doporučení na základě chytrých srovnání a převodů velikostních tabulek a statistik z databází mnoha módních značek a e-shopů.

Tlačítko SizeID v detailu produktu nevyžaduje povinnou registraci zákazníka a lze tak využívat anonymně. V případě, že je uživatel do služby SizeID již přihlášen, získá přesnější doporučení a další funkce tohoto nástroje.


Připojení obchodního účtu SizeID

 1. Zaregistrujte obchodní účet na https://sizeid.com/business.
 2. Aktivujte účet potvrzením e-mailu.
 3. V účtu SizeID klikněte na Integrace a API / Nastavení integrace.
 4. Zkopírujte Identity Key a API Secure Key.
 5. V administraci e-shopu přejděte do menu Napojení na ext. služby / Sizeid.com. 6. Vložte Váš Identity Key a API Secure Key do polí v sekci Přístup k API. 7. Klikněte na tlačítko Uložit.
 8. Uložení přístupových údajů zpřístupní výběr vzhledu tlačítka v detailu produktu. Design lze nastavit v účtu SizeID v Integrace a API / SizeID Advisor. V administraci vyberte design podle názvu zadaného v SizeID.
Stažení a aktualizace SizeID tabulek v e-shopu

Tabulky vytvořené v SizeID je nutné po každé změně stáhnout / aktualizovat. 

 1. V administraci e-shopu klikněte na E-shop / Tabulky velikostí.
 2. V horním menu klikněte na tlačítko Tabulky Sizeid.com pro zobrazení seznamu aktuálně načtených SizeID tabulek. 3. Klikněte na tlačítko Stáhnout aktuální seznam velikostních tabulek ze Sizeid.com.Přiřazení SizeID tabulek produktům

SizeID tabulku lze přiřadit produktům těmito způsoby:

 1. V nastavení jednotlivých produktů na záložce Produkt 2. Hromadnou akcí Tabulka velikostí - Sizeid.com
  V E-shop / Produkty vyberte požadované produkty zaškrtnutím, filtrováním nebo pomocí funkce Schránka a následně klikněte na tlačítko hromadné funkce pod výpisem produktů. Více o používání hromadných akcí se dočtete v návodu Hromadné akce s produkty.


Filtrování produktů dle SizeID tabulky

Produkty, které mají připojenou SizeID tabulku lze filtrovat pomocí rozbalovacího menu Tabulky velikostí v seznamu produktů E-shop / Produkty. V menu jsou tabulky rozděleny do dvou skupin a to Lokální tabulky velikostí a SizeID tabulky velikostí.