Produkty a služby

Webové stránky ilustrace

E-shop

Rychlé a přehledné e-shopy s administrací, která šetří čas. Responzivní design umožňuje přes jednokrokový košík nákup také přes mobily a tablety. Je možné napojení na dodavatele zboží, účetní systémy a další externí služby jako srovnávače zboží, reklamní a marketingové systémy. Možnosti SEO optimalizace jsou dobrým předpokladem pro přední pozice ve vyhledávání.


Více informací    Dotazník pro předběžnou kalkulaci


Webové stránky ilustrace

Webové stránky

Moderní webové stránky s pohodlnou administrací vyladěné také pro mobily a tablety. Chytře navržený systém umožňuje tvořit individuální strukturu a design. Na výběr je množství designových konceptů s možností úprav. Stránky lze rozšiřovat o další moduly jako e-shop, inzerce, rezervační systém a další.


Více informací


Webové stránky ilustrace

Dropshipping e-shop

Dropshipping e-shopy s výběrem dodavatelů z několika dropshipping systémů. E-shopy jsou připraveny na provozování bez nutnosti nákupu, skladování a odesílání zboží. Díky plně automatickým importům zboží a odesílání objednávek se lze věnovat pouze marketingu a vyzkoušet si tak podstatnou část provozování e-shopu.


Více informací


Webové stránky ilustrace

Inzertní portál

Inzertní portál s možností TOPování inzerátů on-line a SMS platbami. Možnost rozšíření o katalog firem a oborovou specializaci. Inzerci je možné jako modul začlenit do webových stránek nebo provozovat samostatně. Stejně tak jí lze rozšířit o další moduly jako e-shop, blog a další.


Více informací


Napište nám

Kontaktní formulář