E-shopy

Prodávejte bez starostí

Rychlé a přehledné e-shopy s administrací, která šetří čas. Responzivní design umožňuje nákup také přes mobily a tablety. Je možné napojení na dodavatele zboží, účetní systémy a další externí služby jako srovnávače zboží, reklamní a marketingové systémy. Umožňujeme marketingovým specialistům provádět SEO optimalizaci bez omezení technickým řešením.


Více informací​     

Reference


Weby_intro
Ukázka distribuce

Mezinárodní e-shopy

Pro snadný růst a expanzi

Mezinárodní e-shop od Weby24 je ideálním řešením, které Vás podpoří v růstu a díky kterému se můžete plně soustředit na obchod.

Jedná se o unikátní řešení, které má perfektní překlady, široký výběr platebních metod, exporty pro zahraniční srovnávače zboží, centrální správu zboží a objednávek, možnost nezávislého marketingu a cenotvorby pro každou zemi, moderní designy a mnoho dalšího. E-shopy jsou trvale vyvíjeny, aby držely krok s aktuálními trendy.


Více informací​​

Ukázka distribuce

Výhody platformy​Rychlá a kvalitní zákaznická podpora​Bezpečná platforma​Rychlé načítání e-shopu​Struktura vyladěná pro vyhledávačeHromadné akce se zbožím Nástroje pro marketingové specialisty a SEODesigny - atraktivní, responzivní a snadno upravitelnéŠiroké možnosti napojování, exportů a importů​Mezinárodní provoz (nezávislé e-shopy s centrálním řízením)​Vždy včas připraveno na novou legislativu (GDPR, EET apod.)

Ukázka distribuce

Dropshipping e-shop

Prodávejte bez vlastního skladu

Dropshipping e-shopy s výběrem dodavatelů z několika dropshipping systémů. E-shopy jsou připraveny na provozování bez nutnosti nákupu, skladování a odesílání zboží. Díky plně automatickým importům zboží a odesílání objednávek se lze věnovat pouze marketingu a vyzkoušet si tak podstatnou část provozování e-shopu.

 

Více informací​​     

Reference

Webové stránky

Pronájem i na míru

Moderní webové stránky s pohodlnou administrací vyladěné také pro mobily a tablety. Chytře navržený systém umožňuje tvořit individuální strukturu a design. Na výběr je množství designových konceptů s možností úprav. Stránky lze rozšiřovat o další moduly jako e-shop, inzerce, rezervační systém a další.


Více informací     Reference

Ukázka distribuce

Máte další dotazy? Napište nám

Kontaktní formulář

Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.