Pop-up banner

Pop up banner je obrázkový banner, který vyskočí zákazníkům jako samostatné okno uprostřed obrazovky při návštěvě e-shopu. Zákazník pak může banner skrýt kliknutím na ikonu křížku v horním rohu okna nebo se proklikne přes banner na nastavený odkaz. Banner může odkazovat na jakoukoliv webovou stránku nebo obsah v rámci vašeho webu (např. produkt, kategorie, článek apod.). ​Editor “Popup bannery” se nachází v levém sloupku administrace pod záložkou “Bannery”. Kliknutím na tlačítko “přidat banner” v horním menu otevřete pokročilý editor. Nahrajte obrázek banneru z disku počítače a banner pojmenujte. 

V textovém boxu HTML obsah lze následně doplnit banner o libovolný popis. Tento text lze stylovat pokročilým textovým editorem (tzn. využívat formáty nadpisů, barvy, možnost vkládat další obrázky apod.). Pokud obsah není vyplněn, zobrazí se pouze obrázek banneru.

Banneru lze nastavit platnost od-do nebo jej lze nastavit jako trvalý. Banneru lze nastavit po jaké době se smí znovu zobrazit uživatelům, kteří jej již viděli. Minimální povolená doba je 7 dní. 

Zpoždění banneru určuje za jak dlouho po načtení webu se banner uživateli zobrazí.