Kontaktní údaje

Kontaktní údaje na provozovatele e-shopu

Kontaktní údaje na provozovatele e-shopu je vhodné nastavit na záložce “fakturační údaje” v základním nastavení, které se nachází v levém sloupku administrace pod záložkou “Nastavení”Kontaktní údaje pro dotazy v detailu produktu

Zákazníkům lze zobrazit kontaktní údaje v detailu produktu na záložce “Kontaktovat prodejce”. Nastavení těchto údajů se nachází v základním nastavení systému na záložce “E-shop”. Do textových polí lze zadat více než jeden telefonní a emailový kontakt. Stačí je uvést na samostatný řádek. V detailu produktu se poté zobrazí všechny automaticky doplněné o obrázkové ikonky.


Kontaktní údaje v boxu “rychlý kontakt”

Box typu “rychlý kontakt” umožňuje snadné vložení kontaktních údajů kdekoliv do obsahu stránky. Je automaticky doplněn o obrázkové ikonky. Vhodný je například do sloupků a patičky, použít ho lze ale kdekoliv. Kontaktní údaje se nastavují pro jednotlivé kontaktní boxy individuálně v obsahu boxu. Kromě e-mailové adresy a telefonních čísel lze přidat i odkaz na Facebook stránku. Ta se propojí automaticky pokud je Facebook připojen v nastavení.

Připojení Facebook stránky