Hromadné akce s produkty

Hromadné akce umožňují provést změny u libovolného množství produktů najednou. Seznam proveditelných hromadných akcí se zbožím se nachází pod hlavním seznamem produktů v administraci (E-shop / Produkty).


(Příklad: Chcete nastavit slevu 20% na všechno zboží od "výrobce X". V seznamu produktů vyfiltrujte tohoto výrobce pro získání výpisu produktů, které mají tohoto výrobce nastaveného. Klikněte v horním menu na možnost "vybrat vše" pro zaškrtnutí všech vyfiltrovaných produktů a na všechny produkty použijte hromadnou akci "sleva - přidat". V okně hromadné akce posléze vyberte výběr "zaškrtnuté produkty" a akci provedete.)


Výběr produktů pro hromadnou akci

Před použitím akce je nutné vybrat / označit požadované produkty některým z těchto způsobů:


A) Zaškrtnutím pole vedle produktu. 

Vybranou akci lze poté aplikovat na všechny zaškrtnuté nebo naopak všechny odfiltrované produkty.


B) Použitím funkce schránka

Tento způsob hromadných změn umožňuje seskupit vybrané produkty do schránky na kterou lze poté hromadně aplikovat akci. Tuto schránku lze rovněž uložit a kdykoliv znovu načíst. Zboží tak lze mít připravené ve skupinách a hromadné změny lze provést kdykoliv a rychle.

Zboží se vkládá do schránky zaškrtnutím polí vedle produktů a kliknutím na tlačítko “vložit výběr do schránky” v horní části seznamu. Poté lze již aplikovat jakoukoliv hromadnou akci z výpisu dole s použitím výběru “schránka” nebo “schránka i zaškrtnuté produkty”. 


Schránku lze kdykoliv vymazat nebo uložit kliknutím na ikonu v horní části výpisu schránky.

 


Uloženou schránku lze načíst kliknutím na samotnou ikonu schránky v levém horním rohu.