Hodnoty filtrů pro vybraný produkt

Hodnoty vytvořených filtračních parametrů lze přiřadit produktům a individuálním variantám v editaci jednotlivých produktů. Dle nastavení konkrétního parametru lze přiřadit buďto pouze jednu hodnotu nebo více hodnot jednomu produktu. Pro přiřazení nového parametru a hodnoty většímu množství projektů najednou lze použít hromadnou akci “filtrační parametr”, která se nachází pod výpisem produktů v administraci.

Produktu je nutné nejprve připojit filtrační parametr, kterému následně nastavíte hodnotu pro tento vybraný produkt. Lze tak učinit v záložce “filtry”. Vyberte požadovaný parametr a klikněte na tlačítko “připojit filtrační parametr”. Takto lze přiřadit všechny potřebné parametry. 


Nastavení hodnot filtru pro konkrétní produkt

Nyní lze nastavit konkrétní hodnoty v nově zobrazeném okně. Pokud filtr nedisponuje vhodnou hodnotou, lze ji přidat kliknutím na odkaz “hodnoty” vedle parametru. Tím budete přesměrováni do nastavení hodnot parametru. Takto nastavené filtry jsou již aktivní a zobrazují se na webu.


Hodnoty pro filtr je nutné nastavit každé variantě stejného produktu samostatně.
Např.: u filtru velikosti oblečení je nutné přiřadit hodnotu filtru (např. velikost S/M) konkrétní produktové variantě (tričko vel. S/M). Samotné produktové varianty nefungují jako filtrační parametr. Hlavnímu (master) produktu nastavte pouze ty parametry, které mají všechny varianty společné (např. barva trička, pohlaví apod.).Použití hromadné akce pro nastavení hodnot filtru vícero produktům najednou

Hromadná akce “filtrační parametry” se nachází pod výpisem všech produktů v administraci. Označením požadovaných produktů zaškrtnutím a kliknutím na tlačítko této akce lze nastavit filtrační parametr a jeho hodnoty pro všechny zaškrtnuté produkty najednou. Lze použít i funkci “schránka”. 

Jak fungují hromadné akce s produkty


Stejným způsobem lze filtrační parametr z produktu i odstranit. Stačí v položce “operace” vybrat možnost “odebrat”.